کتاب الکترونیکی باور در زندگی

 

فرصت خواندن این کتاب pdf را که فقط چند دقیقه از شما زمان می گیرد را از دست ندهید.

چطور می توانیم در زندگی خود به موفقیت های عالی برسیم!!

گاهی اوقات درگیر مسائلی می شویم که زندگی را سخت تر از گذشته می بینیم.

اینجا میدان باور است، باور آن چیزی است که همه انسان ها باید آن را جدی بگیرند و در زندگی بسیار مهم بدانند، اگر برای شما مفهومی نا آشنا است بهتر است زودتر با آن آشنا شویم.

باور

باور تمام آن چیزی است که انسان در خود و زندگی اش می بیند، در واقع ما از دوران کودکی با تفکری پاک و یکسو به دنیا آمده ایم اما بستگی به شرایط و محیطی که در آن زندگی کرده ایم نوع تفکر ما را تغییر داده اند که همان باور ما است.

اگر در محیطی بوده اید که شما را در تنگنا قرار داده اند که شما انسانی ناتوان هستید و این گفته کذب بارها در ذهن شما تکرار شده است شما آن را بعنوان یک باور غلط قبول کرده اید، اما برعکس کسانی هم بوده اندکه باورهای مناسبی در زندگی خود داشته اند که ما به آنها تبریک می گوییم اما برای اینکه بهتر از گذشته هم باشند باید خود را دوباره شارژ کنند، همانند باطری موبایل یا هر وسیله دیگری که شارژ آنها تمام می شود انسان هم نیاز دارد که خود را شارژ کند تا شادتر، موثرتر، موفق تر از گذشته باشد.

مثال زیبای دیگری از باور

باور همانند سوخت بنزین است، اگر ماشینی داشته باشید و بخواهید از شهری به شهر دیگری بروید در وسط جاده یا حتی در برگشت نیاز به بنزین خواهید داشت، اگر بنزین در ماشین نریزید و باک آن را شارژ نکنید ادامه مسیر در کار نیست.

اکنون ما هم در مرحله اول نیاز داریم که باورهای خود را اصلاح کنیم و اگر هم باورهای درستی داشته ایم بهتر است که در ادامه آن را تقویت کنیم، یعنی اینکه دوباره به مسائلی که در باورها وجود دارد بیشتر توجه کنیم و آنها را بررسی کنیم، اگر یک فیلم ویدئویی را برای بار اول ببینید شاید بصورت کلی  آن را مشاهده کنید اما برای بار دوم و سوم دوباره آن فیلم را مشاهد کنید خواهید دید که جزئیات بیشتری را درک و می فهمید، باورها هم همینطور است اگر بیشتر روی خودمان کارکنیم  باورهای خود را مجدد قوی تر کنیم که قطعا به زندگی بهتری خواهیم رسید و پیشرفتمان زیاد و زیادتر خواهد شد.

همانطور که می دانید برای موفق شدن یا یک زندگی خوب باید بهای آن را پرداخت، بهایی که ناچیز  و عالی است که می توانید از آن استفاده کنید آموزش دیدن و کتاب خواندن است که می توان برای خود به خوبی استفاده کرد.

بعضی ها از کتاب و آموزش دیدن سر باز می زنند اما نگران نباشید اینجا جایی است که شما با زمان خیلی کمی می توانید هم بخوانید و هم آموزش رایگانی را دریافت کنید و زندگی خود را به بهترین نحو ممکن جلو ببرید.

کتاب الکترونیکی باور 

برای اینکه خود و باورهای اشتباه خود را بیشتر بشناسیم این کتاب را آماده کرده ایم.

رایگان در اختیار شما و برای شما، رایگان اما کاملا کاربردی و عالی برای اینکه بهتر از دیروز خود باشیم.

اگر دوست دارید هر چه زودتر کتاب باور در زندگی را که بصورت pdf  و کاملا رایگان می باشد را دانلود کنید کافی است فرم زیر را پر کنید.

 

 

باید کمی بیشتر به خود و مسیر زندگی در این دنیا فکر کنیم، بسیاری از انسان ها هنوز در خواب غفلت مانده اند و اگر به فردی بگویی که شما هم می توانید به موفقیت های بی نظیری برسید شاید در وهله اول بگوید امکان ندارد و نمی توانم !!!

اما اینطور نیست بلکه تمام زندگی و رشد به خود ما بستگی دارد و هر آنچه را بخواهیم  می توانیم به دست آوریم.

بهتر است بگویم دکمه موفقیت هر انسانی روی خودش نصب شده است.

چرا بجای اندیشدن به خود و عظمت یک انسان دنیا را محدود می بینیم؟! به نظرتان مشکل کجاست؟

خوب جوابش سخت نیست چون ما خودمان انتخاب کرده ایم که چه نوع زندگی را برای خود انتخاب کنیم و تماما به باورهای ما برمی گردد، اگر انسانی به باورهای مناسب و عالی خود اعتقاد داشته باشد و بداندکه انسان چه قدرت و عظمتی دارد خود را به بالاترین نقطه ممکن می رساند.

خوش آمدید

حضور شما در اینجا اتفاقی نیست، این نکته را باید در تمام زندگی به خود گوشزد کرد که در طول زندگی در هر جایی یا مکانی قرار می گیریم بستگی به با باورهایی دارد که ما برای خود انتخاب کرده ایم که کجا باشیم و تمام کائنات و جهان هستی دست به دست هم می دهند تا آن را برای ما فراهم کنند و ما در آن مسیر قرار می دهند.

در اینجا هم شاید چند دقیقه زمان خود را برای این کتاب بگذارید اما مهمتر از هر چیز دیگر این است که بعد از خواندن این کتاب رایگان زندگی بهتری خواهید داشت.

اگر دوست دارید این کتاب رایگان را دانلود کنید کافی است فرم زیر را برای خود کامل کنید تا آن را به سریع ترین نحو ممکن دریافت کنید.

این کتاب الکترونیکی برای چه کسانی عالی و مفید است؟

این کتاب برای عموم مردم است،یعنی اینکه اگر این باورها را دارید:

به همه چیز ایراد می گیرید

دیگران را مقصر می دانید

غم را بیشتر از شادی احساس می کنید

پیشرفت و رشد را سخت می بینید

دید منفی نسبت به همه چیز دارید، با این کتابچه باور مناسبی پیدا خواهید کرد.

اگر هم باور مناسبی دارید مثلا:

من به باور دارم که این جهان عالی است

همگان برای رشد من هستند و به من کمک می کنند تا زندگی خوبی داشته باشم

من قوی و نیرومند هستم

و…

اگر شما باور هایی مثل مثال بالا دارید باید از این مطالب بعنوان یادآوری و سوخت خود استفاده کنید که باید دوباره خود را شارژ کنید.

 

با خواندن این کتاب ما چگونه انسانی می شویم

هر کتابی محتوای خاصی دارد که کمک می کند ما در زندگی عالی تر از گذشته خود باشیم. اینجا هم شما عالی خواهید شد اما شاید بگویم ویژه تر چون ما خود را بهترمیشناسیم و الگوهایی را در زندگی یاد میگیریم که به خودمان بیشتر اعتماد می کنیم که چه کسی هستیم و اکنون کجا هستیم و می خواهیم به کجا برسیم.

شماکه این مطلب را می خوانید انسان برگزیده ای هستید که دوست دارید خود را بیشتر رشد دهید، پس برای اینکه همه به قله های عالی و برتر زندگی برسیم باید نوع باورهایمان را تغییر بدهیم، اینجا همان جا است و تبریک به شما می گویم.

بهتر است که هر چه زودتر باورهای خود را بشناسیم، زودتر خود را شارژ کنیم و به موفقیت های عالی برسیم.

انسان یعنی باعظمت ترین موجود جهان هستی

انسان یعنی تواناترین موجود جهان هستی

انسان یعنی نماینده خداوند در جهان هستی

و…

پس بهتر است که نماینده خوبی برای خدای خود باشیم، خود را بهتر و بیشتر بشناسیم، با دیگران خوب  و مهربان باشیم، دست به عمل شویم و طوری زندگی کنیم که نتنها یک کشور بلکه کره زمین را رو به رشد ببریم که این از علایق پروردگار است.

هر آنچه که در این کتاب می آموزید درس هایی از زندگی است که باید آنها را انجام دهیم و عمل به آنها باعث

  • آرامش
  • شادی
  • باور درست
  • رشد شخصی و ارتباطی

به جرات می توانم بگویم که اولین اثر آن آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

حضرت علی(ع) می فرماید دو چیز برای انسان نعمت است اول آرامش و بعد امنیت.

خوب امنیت یک اصول برای هر کشور است که هر چقدر زمان به جلوتر می رود دنیا جای امن تری برای زندگی می شود اما بخشی از آرامش یک اصول شخصی است یعنی اگر بتوانیم باورهای خود را عوض کنیم و به این باور برسیم که انسان ها خوب هستند شما افراد خوبی را در کنار خواهیددید یا اگر به دیگران بدبین نباشید و باور  خوبی را برای ارتباط با دیگران بسازید یا اینکه بجای بذر باور اشتباه کینه یا نامهربانی، باور مهربانی و کمک به دیگران داشته باشیم.

ما باهم و برای هم یک زندگی خوب و یک باور عالی می سازیم.

برای ادامه بیشتر بحث باورها که بینش خودمان را نسبت به شرایط و گذشته تغییر دهیم و در آینده بهترین باشیم از اکنون می توانیم شروع کنیم.

راستی ما به شما قول می دهیم که اطلاعات ایمیل شما را در اختیار کسی قرار ندهیم

اگر دوست دارید این کتاب رایگان را دانلود کنید کافی است فرم زیر را برای خود کامل کنید تا آن را به سریع ترین نحو ممکن دریافت کنید.